• Dovolená a rekreace
  • Firemní akce
  • Svatební hostiny
  • Sportovní soustředění
Penzion Rumburak
Rezervace O nás

Ubytování

56 lůžek, 21 pokojů s vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV, WiFi. Bazén zdarma po celou dobu pobytu.

Penzion Vranovská přehrada

Restaurant a penzion Rumburak na Vranovské přehradě získal Certifikát Klasifikačního znaku Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky pro kategorii Penzion - třídu ***SUPERIOR.

Kapacita penzionu

Kapacita penzionu je i s přistýlkami 56 lůžek (50 lůžek + 6 přistýlek). Vybrat si můžete 2-lůžkový pokoj (15x), 3-lůžkový pokoj (3x) nebo 4-lůžkový pokoj (3x).

Pokoje jsou situovány na jižní stranu, která nabízí jedinečný výhled na údolí Vranovské přehrady, obec Bítov nebo zříceninu hradu Cornštejn. Severně orientované pokoje jsou pak s výhledem na okolní lesy a dvůr areálu s bazénem. V samotném dvoře areálu se pak nachází nově vybudované 4 přízemní dvoulůžkové pokoje se vstupem přímo k bazénu a na dvůr s veškerým zázemím.

Všechny pokoje jsou plnohodnotně zařízené, vybavené lednicí a vlastním kompletním sociálním zařízením - WC, sprcha. Vysokorychlostní Wi-Fi pokrývá celý areál a je zcela zdarma.

Služby pro ubytované hosty - zdarma

Pro ubytované hosty je zajištěno parkování v areálu, multifunkční hřiště, fitness, úschovna kol, vyhřívaný zastřešený bazén včetně dětského bazénku (pro děti do 2 let). V provozu je zpravidla v provozu dle počasí od konce dubna do konce října.

Dále restaurace se společenským sálem s kapacitou 60 a 90 míst. Nabízíme snídaně, obědy, večeře, polopenze, rauty, společenské akce, večírky, svatby, apod.

Posedět můžete i na dvou venkovních terasách s výhledem na okolí Vranovské přehrady nebo využít možnosti grilování na otevřeném ohništi s posezením pod pergolou (40 míst) ve dvoře areálu.

 

Rezervace ubytování: Ing. Tomáš Pysk, info@restaurantrumburak.cz, 775 697 907

Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční hřiště
Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční
hřiště

Máte přání?

Zanechte nám vzkaz

Tvorba webových stránek