• Dovolená a rekreace
  • Firemní akce
  • Svatební hostiny
  • Sportovní soustředění
Penzion Rumburak
Rezervace O nás

Restaurace

Restaurace Vranovská přehrada

Restaurace se nachází v rekreačním areálu Rumburak  přímo nad údolím Vranovské přehrady. K dispozici jsou dvě části restaurace s kapacitou 60 a 90 míst. Původní kachlová kamna a stylové prostředí vstupní restaurace vytváří vždy příjemnou atmosféru a neobyčejné místo k setkání přátel, rodin i obchodních partnerů.

Posedět můžete i na dvou venkovních terasách s výhledem na okolí Vranovské přehrady nebo jako ubytovaní hosté můžete využít možnosti grilování na otevřeném ohništi s posezením pod pergolou (40 míst) v zadním traktu areálu.

Bezbariérový vstup se nachází přes vstup do penzionu ze zadní části budovy - od rozhledny. Myslíme i na nejmenší a v restauraci naleznete hned několik dětských židliček. K restauraci patří i doprovodné aktivity jako je bowling (2 dráhy), kulečník nebo stolní fotbálek.

Česká kuchyně

Naše menu nabízí jak hotová jídla tak minutky nebo speciality podle vlastních receptur a s využitím zejména českých surovin. Na chuť si jistě přijdou milovníci masa, ryb i vegetariáni, po domluvě Vám jsme schopni připravit také poloviční - dětské porce nebo třeba i bezlepkové pokrmy.

K naší výsadě patří několik již proslulých domácích "dezertů paní vedoucí" - Pařížský dort, tartaletky, palačinky, lívanečky a další.

To vše vždy s příjemnou obsluhou, jedinečnou atmosférou a za přijatelné ceny.

Gastronomické služby

Máme bohaté zkušenosti se zajištěním různých úrovní cateringů pro firmy nebo jiné společenské akce. Připravujeme rauty, večírky, svatební hostiny, oslavy narozenin, venkovní grilování apod.

Pro ubytované hosty připravujeme snídaně formou studených a teplých bufetů nebo polopenze s výběrem z několika různých večeří na každý den. 

Ke společenským událostem jsme připraveni vždy nabídnout odpovídající prostory. Rezervovat můžete stůl v části restaurace či salónek - společenský sál.

Přejeme Vám příjemné posezení a dobrou chuť.

Rezervace stolů: Vladka Pysková, 777 348 757

Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční hřiště
Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční
hřiště

Máte přání?

Zanechte nám vzkaz

Tvorba webových stránek