• Dovolená a rekreace
  • Firemní akce
  • Svatební hostiny
  • Sportovní soustředění
Penzion Rumburak
Rezervace O nás

Dovolená a rekreace

Penzion a restaurace s bohatou řadou služeb na jednom místě. Bazén zdarma po celou dobu pobytu.

Dovolená a rekreace Vranovská přehrada

V rekreačním areálu Rumburak naleznete zázemí a širokou nabídku služeb pro Vaši dovolenou. Na své si přijdou milovníci přírody Vranovské přehrady, historických památek, rodiny s dětmi, senioři i sportovně založení hosté. Vranovská přehrada Vám nabízí koupání, toulky krásnou přírodou jak pěšky tak i na kole, možnost rybaření, návštěvu mnoha historických památek a dalších zajímavých zážitků. Přijeďte strávit dovolenou bez starostí, užít si sluníčka, odpočinku nebo výletů a aktivního pohybu.

Odpočinek a relaxace

Relaxační zázemí přímo v penzionu Vám umožní odpočinout a nabrat novou energii. Pro ubytované hosty je zdarma obvykle od konce dubna do konce října zastřešený vyhřívaný bazén a s ním i dětský bazének pro Vaše děti do věku 2-3 let.

Klasické masáže, masáže lávovými kameny, hydromasážní vana osloví především romanticky laděné hosty nebo ty, kteří potřebují zregenerovat své tělo po sportovní zátěži či náročné práci.

Pro ubytované hosty je možné využít také zahradní pergoly s veškerým vybavením pro posezení , zábavu a grilování ve dvoře areálu.

Harmonická atmosféra Vás pohltí při pohledu do kraje Vranovské přehrady nejen z terasy restaurace ale především z rozhledny Rumburak, která je součástí areálu. Vystoupat můžete po 146 schodech do téměř 30ti metrové výše, kde se v nadmořské výšce 506 m můžete kochat pohledy, které Vás za dobré viditelnosti zavedou až k alpským vrcholkům. Rozhledna Rumburak umožní sběratelům zakoupit upomínkové předměty, turistické známky, turistické vizitky, turistické magnetky, pohledy atd. Je otevřena v měsících březen – prosinec.

 

Sport a zábava

Pro sportovně strávenou dovolenou na Vranovské přehradě Vám přímo v areálu Rumburak nabízíme dvě hřiště s umělým povrchem – jedno tenisové a jedno víceúčelové. V areálu si také můžete zapůjčit veškeré sportovní vybavení určené pro tyto sporty: volejbal, fotbal, nohejbal, tenis, badminton a speed badminton. Z venkovních aktivit Vám dále můžeme nabídnout vyhřívaný bazén (11 x 5m), ping pong, trampolínu nebo dětské hřiště.

Pokud preferujete přírodní koupání, můžeme Vám doporučit několik míst u Vranovské přehrady nebo v její blízkosti: bítovské zátoky (15 minut pěšky), Vranovská pláž (dostupná na kole nebo autem), rakouské Langau (22 km, přírodní jezero), nebo Mašovický lom (směr Znojmo).

Za nepříznivého počasí pak můžete využít krytý bazén, plně vybavené fitness, dvě bowlingové dráhy v restauraci, kulečník nebo stolní fotbálek přímo v areálu Rumburak.

Pro milovníky cykloturistiky nebo běhání je okolí Vranovské přehrady rozmanité, s rovinami i kopci. Přímo v areálu je úschovna kol. Ty lze pak zapůjčit například v blízkém kempu Bítov. V zimě při příznivých sněhových podmínkách, si můžete prohlédnout okolí zimní Vranovské přehrady při běžkaření.

Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční hřiště
Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční
hřiště

Máte přání?

Zanechte nám vzkaz

Tvorba webových stránek