• Dovolená a rekreace
  • Firemní akce
  • Svatební hostiny
  • Sportovní soustředění
Penzion Rumburak
Rezervace O nás

O nás

Rekreační areál s restaurací, rozhlednou a kompletní nabídkou služeb byl vybudován v letech 2004 – 2009 manželi Vladkou a Jaroslavem Pyskovými z Třebíče. Areál byl postaven na místě, kde původně stávala dřevěná stodola se sklepením z 2. poloviny 19. století u hradu Bítov na Znojemsku.

Majitelé areálu a tým zkušeného personálu si zakládají vždy na osobním, ale přesto profesionálním přístupu k hostům. Vždy tak, abyste u nás byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Jsme přesvědčeni, že rodinná atmosféra, která je nám tak blízká, pomáhá k Vašemu pohodlí a uvolnění jak při posezení v restauraci nebo pobytu u nás.  Náš personál je s Vámi rád v kontaktu a můžete si být jistí, že Vám ochotně splní každé Vaše přání.

A ptáte se proč právě Rumburak? Patronem celého areálu je Krkavec Velký, kterému říkáme Rumburak a je právoplatným členem rodiny Pyskových.

Jaroslav Pysk

 

Svými nápady a myšlenkami tvořil společně s paní Pyskovou sladěný podnikatelský tandem. Původním povoláním strojař, posléze vedoucí firmy vyrábějící obuv nyní dohlíží na chod především technického zázemí areálu.

Vladka Pysková

majitelka a jednatelka

 

Původem učitelka, dnes srdce našeho areálu. Pracuje zde od rána do večera, stará se o administrativní chod celé firmy, organizuje a připravuje svatby a svatební hostiny, firemní a jiné společenské akce a drží pomyslnou vařečku nad naší kulinářskou činností. Ráda peče a v našem jídelníčku má svůj podpis pod domácím Pařížákem.

Ing. Tomáš Pysk

manažer a jednatel

 

Do firmy vnáší vždy něco nového tak, abychom neztratili krok s dobou. Místo projektanta pozemkových úprav vyměnil za místo manažera a osoby, která zajišťuje firemní a jiné společenské akce, kongresy, školení a semináře.  Zároveň vyřizuje veškeré rezervace pobytů a dbá na to, aby naši hosté byli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli.


Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční hřiště
Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční
hřiště

Máte přání?

Zanechte nám vzkaz

Tvorba webových stránek