• Dovolená a rekreace
  • Firemní akce
  • Svatební hostiny
  • Sportovní soustředění
Penzion Rumburak
Rezervace O nás

Ochrana osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Pro plnohodnotné používání těchto webových stránek a dalších jejích služeb potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.

Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Jak využíváme osobní údaje
Osobní údaje využíváme pouze pro níže uvedené účely. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Nezpracováváme žádné citlivé osobní údaje. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr aktualit e-mailem
Pro využívání odběru aktualit e-mailem potřebujeme znát vaši e-mailovou adresu, abychom vás mohli zpětně kontaktovat, a případně jméno pro oslovení v e-mailu. Tyto údaje neuvádíme nikde veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s aktualitami.

Diskusní fórum
Při vkládání příspěvku do diskusního fóra nesbíráme žádné osobní údaje, vyjma těch, které sami čtenáři dobrovolně poskytnou (tím se myslí ty údaje, které vyplní v rámci svého příspěvku). Tyto údaje však nepoužíváme k žádným dalším účelům a ani je neposkytujeme třetím stranám.

Webové formuláře
Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme nikde veřejně.

Webové formuláře mohou před odesláním požadovat další osobní údaje (jméno, příjmení, telefon…). V takových případech tyto údaje využíváme také pouze pro potřeby odpovědi na formulář a neuvádíme je nikde veřejně.

Odvolání souhlasu
V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte nás na e-mailu info@restaurantrumburak.cz.

Smluvní strany
Správcem těchto osobních údajů je Rumburak s.r.o., Bítov 106, 671 10 Bítov.
Zpracovatelem je společnost Avente s.r.o.

Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční hřiště
Penzion Restaurace Wi-fi Fitness Bowling Kulečník Bazén Masáže Rozhledna Whirlpool Multifunkční
hřiště

Máte přání?

Zanechte nám vzkaz

Tvorba webových stránek